Współpraca

Dużo piszemy i to kochamy, więc jeśli chcesz, abyśmy napisały dla Ciebie artykuł do czasopisma lub na stronę internetową na tematy nam bliskie – książek i pisania – to zapraszamy do współpracy.

Jesteś naszym czytelnikiem i sam piszesz? Potrzebujesz indywidualnych wskazówek, a może chcesz, abyśmy opublikowały Twój tekst? Pisz do nas, śmiało 😉

Jesteśmy otwarte na konkursy. Formuła może być do wypracowania, ale tematyka powinna nawiązywać do naszego bloga. Przeprowadzałyśmy już konkursy na naszej stronie na Facebook’u, przykładowy możesz zobaczyć tutaj

Szczególnie jako przedstawiciel wydawnictwa/księgarni etc. możesz nam zaproponować na zasadzie patronatu książki jako nagrody rzeczowe w konkursie i promocję konkursu na swoim fanpage’u na Facebook’u. W zamian za to możemy zostać Twoimi recenzentkami i promować Twoją markę na blogu i naszej stronie na Facebook’u.

Oferujemy również korektę prac pisemnych, mamy w tym doświadczenie. Poziom naszych umiejętności językowych obrazują chyba najlepiej wpisy na naszym blogu.

Jesteśmy także otwarte na inne formy współpracy, więc jeśli masz dla nas inne propozycje, czekamy na wiadomość od Ciebie.

 

Autorzy

Kontakt: kreofikcja@gmail.com

 

Współpracujemy z: